Yerliyerinde Forum
ceza-alaturka çesmesi 212
Yerliyerinde Forum
ceza-alaturka çesmesi 212
Yerliyerinde Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradığın Ama Bulamadığın Her Şey Yerliyerinde

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ceza-alaturka çesmesi

YazarMesaj
by_mami
Admin
Admin
by_mami

Rep Gücü : 2270

Coins
Coins Coins: 50

ceza-alaturka çesmesi Empty
MesajKonu: ceza-alaturka çesmesi   ceza-alaturka çesmesi EmptyPtsi Haz. 08, 2009 2:43 pm

İcraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmazAncak iticat talebeleri kabulümüz içtimaya hazır olunuzİstişaredeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladımBen ve rapim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar rapte cephe kelimesi kesmekteKıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepnize ferinizi kefeninize dikecekEkleyecek hepinize gösterecek tersten rapi mesken tuttuk sen uyurkenCismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...Sol kanattan effyuu pasını verdi kaydım aldı onu çalıma dizdim herkesi tek tekAyaklarımı kırmaya çalıştılar ben yek başıma yürüdüm hepTek top oynarım ama bu pek zor bir maç tek başımayımBen volede vururum bekte sağlam ceza sahasına girdim tekmeyi koydularHakemden yana zaten ümidim yok çok para gerekir onlar için çoklOrtalıkta topçu çok ve popçu tok ve rock çu yok ve walkie talkie dostluklar b*k kokuyorNeyse golümü atmak için ben yerime geçtim önüme duvar gibi defansı serdilerAncak ne fayda kaleye döndüm şutumu çektim direkten döndüİkinci pozisyon top gene söndü durdurulamaz atakSöyleyeyim sana bunun sonu şimdiden goldü...Alaturka çeşmesinden içtim en dikenli yoldan ben geçtim kader itti yoksa benmi seçtimMed cezir de dünya keşfettim vakti geldi bahsettiğim herşeyinHerşeyi yoluna koymakmı herşeyMenşeği belli olmayan herbirşeyin bir bedeli vardır ah beynim...
Söyleyen : Ceza - Bu şarkı sözü 6410 kez okundu
http://yerliyerinde.yetkinforum.com

ceza-alaturka çesmesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ceza-benim adım ceza
» ceza-hip hop bir bomba (ceza kısmı)
» ceza-ceza sahası
» ceza-hız
» ceza-sitem